Feropol s.r.o.

feropol@feropol.cz

+420 571 613 647

Informace o firmě

Společnost Feropol s.r.o.byla založena v prosinci 1996 jako společnost s ručením omezeným.

V první fázi našeho vývoje jsme dodávali na trh materiály ze slitin hliníku, mědi ale také i širokou škálu převážně nástrojových ocelí. Za účelem zkvalitnit naše služby jsme se v roce 2004 rozhodli specializovat jen na neželezné kovy. Výrazně jsme rozšířili sortiment a skladové zásoby těchto materiálů a díky tomu můžeme na Vaše objednávky reagovat velmi rychlou dodávkou.
Dnes je tedy u nás možné zakoupit široký sortiment hutních materiálů na obrábění ze slitin hliníku a mědi, mosazi a bronzu.
Dodávané materiály samozřejmě řežeme na požadované rozměry na našich pilách, takže můžete obdržet již polotovary přímo použitelné do výroby. Tvarové díly řežeme na vodním paprsku. V roce 2009 jsme se začali zabývat přesným soustružením a frézováním na vlastních strojích.

V roce 2006 jsme se přestěhovali do nových prostorů na Bystřičce, které nám umožňují dále zvyšovat kvalitu našich služeb a také rozšiřovat skladové zásoby.

Zárukou konstantní kvality je pro Vás také zavedený a certifikovaný systém managementu jakosti ISO 9001:2015, který naše společnost úspěšně zavedla v roce 2003.